Maska pro posílení a růst vlasů.

Maska pro posílení a růst vlasů.

429.00

Maska pro posílení a růst vlasů 250ml

Navrženo pro posílení a růst vlasů v případě aktivního vypadávání vlasů, poskytuje intenzivní výživu, hojení a obnovu vlasové struktury.

Díky správně zvolené rovnováze složek masky obsahujících biologicky aktivní složky: různé rostlinné oleje, rostlinné extrakty, organické kyseliny, vitamíny nezbytné pro strukturování, je třeba poznamenat, že:
Zvyšuje se hustota růstu vlasů, což naznačuje „anagenní“ fázi – cyklus začátku růstu nových vlasů ve folikulech;
Pružnost a roztažnost vlasů se zvyšuje;
Poškození vnější vrstvy vlasů je částečně obnoveno;
Zvyšuje se vlhkost pokožky.

Maska je založena na exkluzivní receptuře se sapropelovým bahnem, komplexem vitamínů, mikroelementů a aminokyselinou L-argininem, který hluboce působí na vlasové folikuly a vlasovou pokožku. Maska čistí pokožku hlavy, inhibuje proces vypadávání vlasů, stimuluje růst vlasů, obohacuje je o vitamíny a cenné makro- a mikroprvky.

SKU: Maska Categories: ,

Description

Masku naneste na čisté vlhké vlasy, lehkými masážními pohyby vetřete do vlasové pokožky a vlasových kořínků, zbytek rovnoměrně rozetřete po celé délce vlasů, nasaďte si igelitovou čepici a zabalte hlavu ručníkem. Po 35-40 minutách masku smyjte teplou vodou. Používejte 1-2x týdně.

*Pro zvýšení účinnosti lze dobu držení masky zvýšit na 2-3 hodiny.

Minimální doporučený kurz je 1 měsíc. Vhodné pro trvalé použití.

Kontraindikace: nezjištěno, je možná individuální nesnášenlivost složek.

POZORNOST! Masku nepoužívejte na poškozenou pokožku, vyhněte se kontaktu s očima a sliznicemi. V případě zasažení očí vypláchněte velkým množstvím studené vody. Před použitím se doporučuje provést test nanesením masky na kůži za uchem nebo na ohyb lokte.

Neobsahuje SLS/SLES, silikony, parabeny, minerální oleje, MEA, DEA, TEA, GMO, PEG/PPG, syntetická barviva.

You may also like…