Cedrovou pryskyřicí

Cedrovou pryskyřicí

379.50

Olej z jader piniových oříšků s cedrovou pryskyřicí. Terpentýnový balzám 10%.

Cedrová pryskyřice na cedrovém oleji je kompozice za studena lisovaného oleje z jader piniových oříšků a pryskyřice (pryskyřice) cedru. Když se tyto složky spojí, vznikne terpentýnový balzám, který má silnější terapeutický účinek než každá složka samostatně.

Terpentýnový balzám má vlastnosti antibiotika a antiseptika, čistí a omlazuje tělo na buněčné úrovni; má tonizující, regenerační, ochranné, hojení ran, baktericidní a protizánětlivé a protiplísňové účinky.

SLOŽENÍ: olej z jader cedrových ořechů (lisovaný za studena), cedrový oleoresin 10%.

Description

Zevní použití: při onemocněních kloubů a kostí, při zlomeninách, výronech a svalech, pohmožděninách, při kožních onemocněních, popáleninách, onemocněních dutiny ústní, při plešatosti a lupech.

Orální užití: při nachlazení a infekčních procesech horních cest dýchacích a krku, kašle, tracheitidy, bronchitidy, zánětu trávicího traktu: žaludeční a dvanácterníkové vředy, dále beri-beri a vysoký krevní tlak.

Doporučení pro použití: ze zdravotních důvodů užívejte ½ čajové lžičky půl hodiny před jídlem 1krát denně, kurz je 3 týdny, po 1 měsíci lze příjem opakovat.

Před použitím se doporučuje protřepat.

PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ: skladujte při teplotách od 0°С do 20°С a relativní vlhkosti vzduchu do 70%, bez přímého slunečního záření. Po otevření spotřebitelského balení se doporučuje skladovat olej na chladném a tmavém místě (lednici) nejdéle 6 měsíců.

DATUM EXSPIRACE: 24 měsíců.

Nutriční hodnota na 100 g výrobku: tuky – 99,8 g.
Energetická hodnota 100 g výrobku: 898 kcal (3760 kJ).
Neobsahuje konzervační látky a GMO.

Přírodní sediment je povolen.
Objem: 100 ml.

You may also like…