herbs1sm.jpg
kartalin.jpg

Kartalin

«Kartalin» krém obsahuje pouze přírodní složky: solidol, lysozym, včelí med, léčivé rostliny (třísložkové řady, heřmánek), vitamín A, silice (levandule, eukalyptus), kyselina salicylová.

Hlavní výhodou masti „KARTALIN“ je nehormonální mast na bázi solidolu na rostlinné bázi, určená k prevenci chronických dermatóz, včetně lupénky.

Složky krému mají cílený účinek na zaměření zánětu, jemně čistí horní vrstvu pokožky od odumřelých buněk a poskytují bohatý přísun biologicky aktivních látek. Podporuje rychlé obnovení celistvosti pokožky jako celku

Kupte si Kartalin

aромашка2.jpg
Afin.jpg

Kartalin-A+

Nehormonální krém obohacený o aktivní látky: tuhý olej, lysozym, včelí med, rakytníkový olej, levandule, eukalyptový olej, léčivé byliny - šňůra, heřmánek, šípkový olej, vitamín E, vitamín A, kyselina salicylová. Navrženo pro změkvení, obnovu integrity a funkcí pokožky a také chrání před vysušením.

«KARTALIN-A +» má silný protizánětlivý, exfoliační a antibakteriální účinek, podporuje regeneraci pokožky, zvyšuje její regenerační a bariérové ​​funkce, zabraňuje vysoušení a podráždění. Účinný v prevenci chronických dermatóz, včetně psoriázy.

Kupte si Kartalin A+

LLtr.jpg
Shampoo1fi3.jpg

Kartalin šampon (fáze 1-2)

Krok 1. Šampon pro suché použití.
Složky šamponu «Kartalin fáze 1» mají protizánětlivý a exfoliační účinek na obnovu pokožky, posílení funkcí proti stárnutí, prevenci dehydratace a podráždění. Obsahuje přírodní složky, které posilují a vyživují vlasy; při neustálém používání obnovuje strukturu vlasů.
Krok 2. Šampon pro mokré použití.
Šampon poskytuje vyvážený komplex bylinných aktivních složek, které podporují přirozený zvlhčující faktor, regulují a vytvářejí optimální hydrataci stratum corneum.
Šampon je speciálně navržen tak, aby smýval mastné produkty (krém «Kartalin», olejové masky atd.) Díky jemnému detergentu a bylinným účinným látkám šampon pečuje o vlasy, posiluje je, obnovuje pružnost a lesk.

Kupte si šampon Kartalin

travy_2res2.png
alavitta500.jpg

Přírodní produkty z Altaje

Je známo, že stav naší pokožky závisí na stavu našich vnitřních orgánů a celkové pohodě. Díky zdravému spánku a správné výživě vypadáme dobře.

Mnoho z nás se obtížně nebrání stresu, špatným návykům, neexistuje způsob, jak se vždy správně stravovat. Vybrali jsme speciální produkty, čaje a sirupy z ekologicky čisté altajské oblasti Sibiře.
Tyto přísady pomáhají našemu tělu posilovat imunitu, odolávat vnějším faktorům, bez poškození zdraví řešit problémy, které byly vyřešeny chemickými léky. Síla přírody vám pomůže.

Koupit