Zeleninový sirup “Stévie pro ženu”

Zeleninový sirup “Stévie pro ženu”

209.00

Díky vlastnostem léčivých bylin, extraktů, vitamínů a mikroprvků obsažených ve fytotoniku působí vzrušujícím způsobem, pomáhá zvyšovat citlivost erotogenních zón a libida, vyrovnávat se s příznaky podrážděnosti a menopauzálních poruch.

Description

Aktivní složky: štětec červený, echinacea, andělika, plicník, oregano, extrakt z hořké tykve, extrakt z pueraria mirifica, extrakt z avokáda, extrakt z damiany, extrakt z macy peruánské, stévie; L-arginin, jablečný pektin, kyselina jantarová, fruktóza.

Červený kartáč účinně odstraňuje poruchy v endokrinním systému, normalizuje hormonální pozadí, má regenerační a omlazující účinek.

Echinacea zlepšuje imunitu, zabraňuje předčasnému stárnutí organismu. Andělika aktivuje imunitní obranu, bojuje proti stresu a používá se k prevenci gynekologických onemocnění (dysmenorea, mastopatie, PMS, neplodnost, menopauza).

Plicník stimuluje činnost štítné žlázy, žláz s vnitřní sekrecí, normalizuje hladinu pohlavních hormonů. Oregano má mírně sedativní účinek, uvolňuje křeče a bolesti a vyrovnává emocionální stav v období menopauzy.

Extrakty z Goryanky, Pueraria Mirifica, Avokáda, Damiana, Maca peruánská – ženská afrodiziaka, pomáhají odstraňovat sexuální dysfunkce: snížené libido, nízká citlivost erotogenních zón, nedostatek poševní sekrece, frigidita.

L-arginin zlepšuje krevní oběh v pánevních orgánech, má pozitivní vliv na dosažení orgasmu.

Stévie stimuluje aktivitu enzymů, zrychluje metabolismus, snižuje hladinu krevního cukru a cholesterolu.

Kyselina jantarová je antioxidant a imunomodulátor.

užívejte 2 polévkové lžíce sirupu 1-2x denně před jídlem.

Výrobek neobsahuje GMO.

Objem: 250 ml