Rostlinný sirup “Fytotonic Stevia Man”

Rostlinný sirup “Fytotonic Stevia Man”

273.90

Díky vlastnostem léčivých bylin, extraktů, vitamínů a mikroelementů obsažených ve fytotoniku má výrazný protizánětlivý účinek na orgány mužského genitourinárního systému, zlepšuje prokrvení pánevních orgánů, zvyšuje fyzickou odolnost a obnovuje mužské sexuální aktivity.

Description

Aktivní složky: Tribulus (Tribulus), Maral Root (Leuzea světlicová), Galangal, Pivoňka, Šípek, Extrakt z palmy Sabal, Extrakt z Yohimbe, Extrakt z avokáda, Extrakt z ženšenu, Extrakt z Macy peruánské, Stévie; L-arginin, jablečný pektin, kyselina jantarová, fruktóza.

Tribulus obnovuje rovnováhu syntézy testosteronu, je účinný při léčbě různých typů impotence, zvyšuje sexuální výkonnost a také zvyšuje velikost a sílu svalů u sportovců.

Maralový kořen odstraňuje únavu při poruše, zvyšuje fyzickou odolnost a duševní aktivitu.

Kalgan zastavuje zánětlivé procesy, obnovuje poškozené jaterní buňky, pomáhá obnovit sexuální touhu, zabraňuje prostatitidě, podporuje intenzivnější produkci mužských pohlavních hormonů.

Pivoňka zlepšuje prokrvení pohlavních orgánů, normalizuje hladinu testosteronu, zmírňuje podrážděnost a nespavost.

Výtažky z palmy sabalové, yohimbe, avokáda, ženšenu a maca peruánské normalizují funkci prostaty, používají se k prevenci a léčbě prostatitidy, onemocnění urogenitálního systému. Jedná se o afrodiziakální rostliny, které zvyšují sexuální touhu. L-arginin zvyšuje imunitní reakce, stimuluje sexuální aktivitu a zlepšuje erekci.

Stévie stimuluje aktivitu enzymů, zrychluje metabolismus, snižuje hladinu krevního cukru a cholesterolu.

Kyselina jantarová je antioxidant a imunomodulátor.

Užívejte 2 polévkové lžíce sirupu 1-2x denně před jídlem.
Výrobek neobsahuje GMO.
Objem: 250 ml