Kamenný olej 100%

Sale!

Kamenný olej 100%

229.00

Kamenný olej: posiluje imunitní obranu, aktivuje boj proti virům, odstraňuje nedostatek minerálů, tvoří a regeneruje kostní a chrupavkovou tkáň, pomáhá čistit krev a odstraňuje záněty.

Kamenný olej lze použít k léčbě bolestí hlavy, neuralgie, tromboflebitidy nebo mastopatie. V těchto případech jej používám jako obklad. Jeho složení: 0,3 kg kamenného oleje se zředí ve 150 ml převařené vody, přidá se 100 ml 70% alkoholu. Obklady by se neměly dělat, pokud máte problémy s ledvinami, játry nebo slinivkou.
Kamenný olej se často používá při cukrovce.
Pyelonefritida, osteochondróza, popáleniny, mechanické rány nebo kousnutí se léčí stejným roztokem. Je účinný i v pooperačním období nebo k obrušování a odstraňování kamenů z ledvin.

Čištění krve, imunomodulační účinek, schopnost hojit rány, popáleniny, kousnutí a obnovovat klouby – takové vlastnosti oleje z přírodního kamene nazývají lékárníci. A často se používá jako protinádorové, analgetikum, protizánětlivé léčivo a jako antiseptikum.

Description

Složení: 100% rafinovaný kamenný olej.

Doporučení pro použití:

Požití: 1 čajovou lžičku (bez podložního sklíčka) rozpusťte v 1,5 litru vařené vody pokojové teploty, užívejte ½ šálku 30 minut před jídlem, 3x denně po dobu 1 měsíce, po 10denní přestávce lze kúru opakovat. Při zvýšené kyselosti žaludku snižte dávku 2krát a vypijte 1 hodinu před jídlem.

Navenek: 1 čajovou lžičku rozpustit ve 200 ml převařené vody při pokojové teplotě, navlhčit obklad a přiložit na problémové místo (popáleniny, pohmožděniny, rány, zlomeniny, vykloubení, výrony), postup lze opakovat několikrát denně.

Datum expirace: 3 roky

Čistá hmotnost: 15 g.

You may also like…